SİPARİŞ ve BİLGİ HATTI 0536 671 79 93

Arrow up
Arrow down

ceviz fidanı sipariş

foto galeri

Tüplü Ceviz Fidanı Satışlarımız Devam Etmektedir.

tüplü ceviz fidanı

Değerli ziyaretçilerimiz, Yeni sezonda ceviz fidanı ekmek isteyen siz değerli çalışma arkadaşlarımız...

Ceviz fidanı yetiştiriciliği sektöründe 24.hizmet yılımızda Hazal Fidancılık olarak tamamı ismine doğru aşılı tüplü ceviz fidanı (kalem aşı) satışlarımız devam etmektedir. Ayrıca Mart ayı 2016 bahar sezonu için üplü ceviz fidanı ön Siparişleriniz alınmaya başlanmıştır. 

TÜPLÜ CEVİZ FİDANI SERAMIZI İNCELEYİN

Ceviz Fidanı dikmek hem ülkemiz ekonomisi adına hemde gelecek nesiller adına çok önemli bir başlangıç anlamına gelmektedir. Çünkü ülkemizin çok fazla fidan eksiği bulunmaktadır. Bizler ceviz fidanı üreticileri olarak hem cins konusunda hemde kaliteli hizmet adına sizlere yardımcı olmayı bir borç biliriz.

Ayrıca Yeni sezon açık köklü ceviz fidanı satışlarımız başlamış olup, ismine doğru, bakanlık onaylı, sertifikalı garantili ceviz fidanlarımız Türkiye'nin dört bir yanına anlaşmalı kargomuz ile gönderilmektedir.

Bize sormadan ceviz fidanı bahçesi kurmayın ceviz fidanı satın almayın.

Fuat Martin  : 0536 671 79 93

Aşağıdaki linklerden fotoğraf galerilerimizi inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm resimler kendi tesislerimizden çekilen fotoğraflardır.

foto galeriMEYVESİ ÜZERİNDE YETİŞTİRDİĞİMİZ CEVİZ AĞAÇLARIMIZ

AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI YETİŞTİRME BAHÇEMİZ

BAHÇE FOTOĞRAFLARIMIZ

SATIŞA HAZIR AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANLARI
AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI SÖKÜMÜ

AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI tüplü CEVİZ FİDANI